Node Singles (3.4.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Single
bg: Единичен

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай
