Node Singles (3.4.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Single
fi: Yksinkertainen

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Plural
fi: Monikko

en: About
fi: Tietoja

en: exposed
fi: näytetty

en: grouped
fi: ryhmitetty

en: %type is used by 1 piece of content on your site. You can not remove this content type until you have removed all of the %type content. | %type is used by @count pieces of content on your site. You may not remove %type until you have removed all of the %type content.
fi[0]: Sisältötyyppi %type on 1 sisältökohteen käytössä sivustollasi. Et voi poistaa sisältötyyppiä ennenkuin olet poistanut kaiken sisältötyypin %type sisällön.
fi[1]: Sisältötyyppi %type on @count sisältökohteen käytössä sivustollasi. Et voi poistaa sisältötyyppiä ennenkuin olet poistanut kaiken sisältötyypin %type sisällön.
