Node Singles (3.4.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Description
sl: Opis

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: About
sl: O modulu
