Node Singles (3.4.2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Single
lv: Vienkāršs

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Plural
lv: Daudzskaitlis

en: About
lv: Par

en: exposed
lv: eksponēts
