Node Singles (3.4.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед
