Node Singles (3.4.3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: Single
ca: Simple

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: About
ca: Detalls

en: exposed
ca: exposat

en: grouped
ca: agrupat
