Node Singles (3.4.3) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Single
el: Απλή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Plural
el: Πληθυντικός

en: About
el: Περί
