Node Singles (3.4.3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Description
gl: Descrición

en: Single
gl: Simple

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: About
gl: Información

en: exposed
gl: exposto
