Node Singles (3.4.3) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Single
gu: એક

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: About
gu: વિશે
