Node Singles (3.4.3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: About
ne: बारेमा
