Node Singles (3.4.4) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Description
ar: الوصف

en: Single
ar: مفرد

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: About
ar: حول
