Node Singles (3.4.4) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Plural
bo: མང་ཚིག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ

en: grouped
bo: ཚོ་ཁག་བཟོས་ཟིན
