Node Singles (3.4.4) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: View
fil: Tingnan
