Node Singles (3.4.4) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել
