Node Singles (3.4.4) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Description
id: Deskripsi

en: Single
id: Sendiri

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: View
id: Lihat

en: About
id: Tentang

en: exposed
id: terekspos

en: grouped
id: terkelompok

en: %type is used by 1 piece of content on your site. You can not remove this content type until you have removed all of the %type content. | %type is used by @count pieces of content on your site. You may not remove %type until you have removed all of the %type content.
id[0]: %type digunakan oleh 1 buah konten di situs Anda. Anda tidak dapat menghapus jenis konten ini hingga Anda menghapus semua konten %type.
id[1]: %type digunakan oleh @count jumlah konten di situs Anda. Anda tidak boleh menghapus %type sampai Anda menghapus semua konten %type.
