Node Singles (3.4.4) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Description
ku: دەربارە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: About
ku: دەربارە
