Node Singles (3.4.4) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: About
te: గురించి
