Node Singles (3.4.5) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Description
ast: Descripción

en: Single
ast: Cenciellu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista
