Node Singles (3.4.5) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Description
jv: Katrangan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: About
jv: Ngenani
