Node Singles (3.4.5) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Single
nl: Enkel

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Edit type
nl: Type bewerken

en: Plural
nl: Meervoud

en: About
nl: Over

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: More Information
nl: Meer informatie

en: grouped
nl: gegroepeerd

en: %type is used by 1 piece of content on your site. You can not remove this content type until you have removed all of the %type content. | %type is used by @count pieces of content on your site. You may not remove %type until you have removed all of the %type content.
nl[0]: %type wordt gebruikt door 1 stuks inhoud in de website. U kunt dit inhoudstype niet verwijderen totdat alle inhoud van %type is verwijderd.
nl[1]: %type wordt gebruikt door @count stukken inhoud in de website. U kunt dit inhoudstype niet verwijderen totdat alle inhoud van %type is verwijderd.

en: Singular
nl: Enkelvoud

en: Singular label
nl: Enkelvoudig-label

en: Plural label
nl: Meervoudig-label

en: Entity is successfully deleted. | All @count entities are successfully deleted.
nl[0]: De entiteit is succesvol verwijderd.
nl[1]: Alle @count entiteiten zijn succesvol verwijderd.

en: For more information about this module please visit the <a href="@link">module page</a>.
nl: Ga voor meer informatie over deze module naar de <a href="@link">modulepagina</a>.
