Node Singles (3.4.6) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Description
ms: Huraian

en: Single
ms: Satu

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: View
ms: Pandangan

en: About
ms: Perihal
