Node Singles (3.4.6) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Description
pt: Descrição

en: Single
pt: Único

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: View
pt: Mostrar

en: Edit type
pt: Editar tipo

en: About
pt: Sobre

en: exposed
pt: expostos

en: More Information
pt: Mais informação

en: grouped
pt: agrupado

en: %type is used by 1 piece of content on your site. You can not remove this content type until you have removed all of the %type content. | %type is used by @count pieces of content on your site. You may not remove %type until you have removed all of the %type content.
pt[0]: %type é utilizado por 1 conteúdo no seu site. Não pode remover este tipo de conteúdo até ter removido todo o conteúdo de %type.
pt[1]: %type é utilizado por @count partes de conteúdo no seu site. Não pode remover %type até ter removido todo o conteúdo de %type.
