Node Singles (3.4.6) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Single
sq: E vetme

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: About
sq: Informacione
