Node Singles (3.4.6) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: About
th: เกี่ยวกับ
