Node Singles (3.4.6) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Description
vi: Mô tả

en: Single
vi: Đơn lẻ

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: View
vi: Xem

en: About
vi: Giới thiệu

en: exposed
vi: đã trình bày
