Node Singles (3.4.7) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ
