Node Singles (3.4.7) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: exposed
cy: agored
