Node Singles (3.4.7) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Single
da: Enkelt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: Plural
da: Flertal

en: About
da: Om

en: exposed
da: blotlagt

en: grouped
da: grupperet

en: %type is used by 1 piece of content on your site. You can not remove this content type until you have removed all of the %type content. | %type is used by @count pieces of content on your site. You may not remove %type until you have removed all of the %type content.
da[0]: %type bruges af ét stykke indhold på dit site. Du kan ikke fjerne denne indholdstype før du har fjernet alt indhold af typen %type.
da[1]: %type bruges af @count stykker indhold på dit site. Du kan ikke fjerne denne indholdstype før du har fjernet alt indhold af typen %type.
