Node Singles (3.4.7) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური
