Node Singles (3.4.7) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Single
lt: Vieno lygio

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Plural
lt: Daugiskaita

en: About
lt: Apie

en: exposed
lt: atskleistas

en: %type is used by 1 piece of content on your site. You can not remove this content type until you have removed all of the %type content. | %type is used by @count pieces of content on your site. You may not remove %type until you have removed all of the %type content.
lt[0]: %type naudoja @count turinio elementas Jūsų svetainėje. Negalite pašalinti šio turinio tipo, kol nepašalinote visų %type turinio elementų.
lt[1]: %type naudoja @count turinio elementai Jūsų svetainėje. Negalite pašalinti %type, kol nepašalinote visų %type turinio elementų.
lt[2]: %type naudoja @count turinio elementų Jūsų svetainėje. Negalite pašalinti %type, kol nepašalinote visų %type turinio elementų.
