Node Singles (3.4.7) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах
