Node Singles (3.4.7) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Single
mr: एक

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा
