Node Singles (3.4.7) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: About
ug: ھەققىدە
