Node subs (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Title
af: Titel

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Subscribers
af: Intekenare

en: Actions
af: Aksies

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Unsubscribe
af: Beëindig intekenaarskap

en: Read more
af: Lees meer

en: Email settings
af: Epos-instellings

en: Edit
af: Wysig

en: Test
af: Toets

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: You must enter a valid e-mail address.
af: U moet 'n geldige e-posadres kies.

en: No items selected.
af: Geen items geselekteer nie.

en: The e-mail address %email is already taken.
af: Die e-posadres %email reeds in gebruik.
