Node subs (8.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Email
bn: ইমেইল

en: Active
bn: সক্রিয়

en: No items selected.
bn: কোন আইটেম চিহ্নিত করা হয়নি।

en: Error message
bn: ত্রুটি সম্পর্কিত বার্তা

en: Warning message
bn: সতর্কীকরণ বার্তা
