Node subs (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Actions
km: អំពើ

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: You must enter a valid e-mail address.
km: អ្នក​ត្រូវតែ​បញ្ចូល​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ត្រឹមត្រូវ ។

en: No items selected.
km: គ្មាន​ធាតុ​ដែល​បាន​ជ្រើស ។

en: The e-mail address %email is already taken.
km: អាសយ​ដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ %email ​ត្រូវ​បាន​ទទួល​យក​រួច​ហើយ​ ។

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​
