Node subs (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: E-mail
th: อีเมล

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Subscribers
th: ผู้สมัคร

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Unsubscribe
th: ยกเลิกการเป็นสมาชิก

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: You must enter a valid e-mail address.
th: ท่านต้องกรอกอีเมล

en: No items selected.
th: ยังไม่มีรายการที่เลือก

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Status message
th: สถานะข้อความ

en: View mode
th: โหมดของวิว
