Node subs (8.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (26 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Actions
bg: Действия

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Unsubscribe
bg: Прекрати абонамента

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Edit
bg: Редактирай

en: Test
bg: Тест

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Active
bg: Активен

en: You must enter a valid e-mail address.
bg: Трябва да въведете валиден имейл адрес.

en: Process
bg: Обработване

en: No items selected.
bg: Няма избрани елементи.

en: From address
bg: Изходящ адрес

en: Subscribed
bg: Абонирани потребители

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Queue
bg: Опашка за изпращане

en: Status message
bg: Статус съобщение
