Node subs (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (35 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Subscribers
fa: مشترکین

en: Actions
fa: عملکردها

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Unsubscribe
fa: لغو اشتراک

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: Email settings
fa: پیکربندی پست الکترونیکی

en: Edit
fa: ویرایش

en: Test
fa: آزمایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Field
fa: فیلد

en: Archive
fa: آرشیو

en: Node type
fa: نوع گره

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Active
fa: فعال

en: You must enter a valid e-mail address.
fa: شما باید یک نشانی پست الکترونیک معتبر وارد کنید.

en: Sent
fa: ارسال شده

en: Process
fa: پردازش

en: No items selected.
fa: هیچ آیتمی انتخاب نشده.

en: From address
fa: آدرس فرستنده

en: Subscribed
fa: مشترک

en: The e-mail address %email is already taken.
fa: در حال حاضر نشانی پست الکترونیک %email گرفته شده است.

en: Error message
fa: پیام خطا

en: Warning message
fa: پیام هشدار

en: Message settings
fa: تنظیمات پیغام

en: Status message
fa: پیام وضعیت

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: Subscribe confirmation
fa: تاییدیه اشتراک

en: Unsubscribe confirmation
fa: تاییدیه لغو اشتراک
