Node subs (8.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Actions
jv: Aksi

en: Read more
jv: Candhaké

en: Edit
jv: Sunting

en: Test
jv: Ujian

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Node type
jv: Tipe node

en: Created
jv: Digawé

en: Active
jv: Aktif

en: You must enter a valid e-mail address.
jv: Sampéyan kudu nglebokna alamat e-mail sing bener.

en: No items selected.
jv: Ora ānā item kapilih.

en: The e-mail address %email is already taken.
jv: Alamat e-mail %email uwis ana sing nganggo.

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Status message
jv: Status pesen
