Node subs (8.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Test
os: Тест

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр
