Node subs (8.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Actions
sq: Veprimet

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Created
sq: Krijuar

en: Active
sq: Aktiv

en: You must enter a valid e-mail address.
sq: Duhet të jepni një adresë të vlefshme e-mail.

en: No items selected.
sq: Nuk është zgjedhur asnjë element.

en: The e-mail address %email is already taken.
sq: Adresa e-mail %email është përdorur njëherë.

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues
