Node subs (8.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Read more
az: Ətraflı

en: Email settings
az: Email quraşdırmaları

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Archive
az: Arxiv

en: Node type
az: Nod tipi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: No items selected.
az: Element seçilməyib.

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Text settings
az: Mətn parametrləri

en: Status message
az: Status mesajı
