Node subs (8.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Field
bs: Polje

en: Node type
bs: Tip noda

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: No items selected.
bs: Nijedna stavka nije odabrana.
