Node subs (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Subscribers
lv: Parakstītāji

en: Actions
lv: Darbības

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Email settings
lv: E-pasta iestatījumi

en: Edit
lv: Labot

en: Test
lv: Tests

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Node type
lv: Mezgla veids

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Active
lv: Aktīvs

en: You must enter a valid e-mail address.
lv: Jānorāda derīga e-pasta adrese.

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: Process
lv: Apstrāde

en: No items selected.
lv: Neviens elements nav izvēlēts.

en: From address
lv: Sūtītāja adrese

en: Subscribed
lv: Parakstīšanās

en: The e-mail address %email is already taken.
lv: E-pasta adrese %email jau ir aizņemta.

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Text settings
lv: Teksta iestatījumi

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: View mode
lv: Skata režīms
