Node Type count (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Development
fi: Kehitys

en: Type
fi: Tyyppi

en: User
fi: Käyttäjä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Role Name
fi: Roolin nimi
