Node Type count (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Type
hu: Típus

en: User
hu: Felhasználó

en: Node
hu: Tartalom

en: Published
hu: Közzétéve
