Node Type count (8.x-1.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Development
mg: Fivoarana

en: Type
mg: Karazana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy
