Node Type count (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Development
oc: Desvolopament

en: Type
oc: Tipe

en: User
oc: Utilizaire

en: Node
oc: Nosèl

en: Published
oc: Publicat
