Node Type count (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Type
pl: Typ

en: User
pl: Użytkownik

en: Node
pl: Węzeł

en: Published
pl: Opublikowane
